BK ruum loob modernseid Skandinaavia stiilis ruume, mille märksõnadeks on minimalism, valgusküllasus ja naturaalsed materjalid. Oluline on lihtsus, praktilisus ja mugavus, mis koos põnevate disainielementidega loovad ruumist ühtse terviku.

Tervisesõbralik ruum

Ruumid mõjutavad otseselt meie enesetunnet ja tervist, seega on oluline, kuidas me neid endi ümber loome.
Siinkohal aitavad kaasa naturaalsed materjalid, nii seintel, põrandatel kui ka mööblis ja tekstiilis. Naturaalsed värvid mõjuvad silmale rahustavalt, mürgiste ühendite puudumine aitab ära hoida erinevaid terviseprobleeme.
Oluline on päikesevalguse võimalikult suur kasutus, kuna meie põhjamaises kliimas on seda niigi vähe.
Õigesti valitud valgus ja materjalid teevad meid rõõmsamateks ning tõstavad elukvaliteeti ning produktiivsust.

Keskkonnasõbralik disain ja taaskasutus

Naturaalsed materjalid ja taaskasutus ei tähenda öko-onni, ka modernseid ruume saab luua keskkonnasäästlikku mõtteviisi silmas pidades. Näiteks kasutame võimalusel ära sinu ägedat vana mööblit või leiame midagi kaunist restaureeritud mööbli poest. Või äkki leidub kuskil krohvi taga vana tellis või betoon? Kõik see lisab ruumile iseloomu ja hubasust. Eelistatult kasutame alati materjale, mille lagunemisprotsess on loomulik ega jäta prügina maha ohtlikke jäätmeid.

Koostööst

Sisearhitektuurne projekt – töö hõlmab ruumiplaanide ülesjoonestamist, mis sisaldab endas üldplaani seinte asukohtade ning mööblipaigutusega, valgusplaani ja viimistlusplaani. Lisaks sellele luuakse ruumi sobituv erimööbel ja alles kõige lõpus valitakse välja mööbliesemed, valgustid ja tekstiilid.

Sisekujunduslik projekt – eeldab juba disainitava ruumi olemasolu. Töö aluseks on valmis ruum koos seinte asukohtadega. Projekti sisuks on luua mööblipaigutusplaan, kombineerida uus valgusplaan võimaliku olemasoleva valguslahendusega ning teostada viimistlusplaan. Seejärel pannakse paika erimööblivajadused loodavas ruumis ning tehakse vastavad joonised ja vaated. Viimansena valitakse välja mööbliesemed, valgustid ja tekstiilid.

Kuna kõik projektid ja mahud on erinavad, siis kujunevad hinnad kokkuleppeliselt.

Konsultatsioon – kui kliendil on aga olemas juba mõtted, plaanid ja äkki ka välja valitud võimalikud materjalid loodavast, kuid lihtsalt oleks vaja luua selgust ja saada kinnitust oma ideedele, siis pakun lahkelt konsultatsiooni, et kõik olemasolev paika panna ja ühtseks tervikuks luua. (Tavakonsultatsiooni kestvus 1,5-2 tundi, hind 200 eur.)

Partnerid

HomeArt Safran